Hlavní strana

Z HPM wiki
Přejít na: navigace, hledání

Hardware pro multimédia

Tato wiki sloužívala ke vzájemné komunikaci studentů, cvičících i přednášejících předmětu A2B31HPM (AD2B31HPM, AE2B31HPM), ale vlivem recyklace našla nové uplatnění.

Během prvního a druhého cvičení si tu můžete vytvořit konto. Uživatelské jméno musí být shodné s tím, které máte v systémech FEL. Email můžete uvést i jiný než fakultní, ale adresa musí být platná - dojde vám na ni potvrzovací mail, ve kterém kliknutím dokončíte registraci - jinak zde na wiki nebudete moci editovat. Jindy než na prvním či druhém cvičení vám konto mohou vytvořit jen cvičící.


Elektronické systémy

Po vypnutí původní EOS wiki na serveru hippo je část schémat, která jsou dosud používána v jiných předmětech, přesunuta na záložní EOS wiki.

Nový život našla HPM wiki pro účel doladění správných odpovědí na maturitní otázky z předmětů Elektronické systémy, Letadlové systémy a Anglický jazyk.


Návody k Wiki

Možnost editací je otevřena všem, kteří mají vytvořené konto. Nemáte-li zde na wiki konto, kontaktujte prosím Zdeňka Horčíka. Na prvním cvičení si ale můžete konto založit sami. Použijte prosím stejné uživatelské jméno, jako máte v síti FEL (jména typu vomackaf7).

Uživatelská příručka vám napoví, jak MediaWiki používat.

Na vaše pokusy slouží pískoviště. Obrázky nahrané na wiki (pomocí Načíst soubor, vlevo) si můžete prohlédnout tady. Technické otázky týkající se samotného fungování této wiki popisuje Správa wiki.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje