Hlavní strana

Z MAM wiki

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(přesunuty červené šipky (co je aktuální))
(kdo letos cvičí)
Řádka 1: Řádka 1:
= Mikroprocesory a mikropočítače =
= Mikroprocesory a mikropočítače =
-
Tyto stránky obsahují informace k části cvičení z předmětu [http://www.fel.cvut.cz/education/bk/predmety/12/52/p12525604.html A2M99MAM], která se zabývá mikroprocesory [http://cs.wikipedia.org/wiki/AVR AVR] - to je ta část cvičení, která podle [http://www.feld.cvut.cz/education/rozvrhy-ng/public/cz/predmety/12/52/p12525604.html rozvrhu] probíhá v laboratoři [http://www.feld.cvut.cz/glance/rooms.html T2:C4-362] ve čtvrtek od 9:15 do 14:15 (cvičící [[Uživatel:Hanzl|Hanžl]]+[[Uživatel:Horcik|Horčík]]+[[Uživatel:Bartoj11|Bartošek]], možná někdy i [[Uživatel:Krejcrob|Krejčí]]). [[English MAM|English variant is here. (Many links at Czech part also point to English documents.)]]
+
Tyto stránky obsahují informace k části cvičení z předmětu [http://www.fel.cvut.cz/education/bk/predmety/12/52/p12525604.html A2M99MAM], která se zabývá mikroprocesory [http://cs.wikipedia.org/wiki/AVR AVR] - to je ta část cvičení, která podle [http://www.feld.cvut.cz/education/rozvrhy-ng/public/cz/predmety/12/52/p12525604.html rozvrhu] probíhá v laboratoři [http://www.feld.cvut.cz/glance/rooms.html T2:C4-362] ve čtvrtek od 9:15 do 14:15 (cvičící [[Uživatel:Hanzl|Hanžl]]+[[Uživatel:Horcik|Horčík]]). [[English MAM|English variant is here. (Many links at Czech part also point to English documents.)]]
Na cvičeních s AVR používáme:
Na cvičeních s AVR používáme:

Verze z 25. 2. 2012, 12:17

Mikroprocesory a mikropočítače

Tyto stránky obsahují informace k části cvičení z předmětu A2M99MAM, která se zabývá mikroprocesory AVR - to je ta část cvičení, která podle rozvrhu probíhá v laboratoři T2:C4-362 ve čtvrtek od 9:15 do 14:15 (cvičící Hanžl+Horčík). English variant is here. (Many links at Czech part also point to English documents.)

Na cvičeních s AVR používáme:

Tyto prostředky dohromady umožnují krokovat program přímo v reálném mikroprocesoru a sledovat obsah registrů.

Další informace ke cvičení

Prezentace 2011

Informace o zkoušce

Potřebné součástky které chcete koupit

Program cvičení

První pokus v simulátoru AVR <<<

Instrukční soubor AVR

Vybavení laboratoře 362

Zapojení vývodů

Využití AVR

Zajímavé stránky o AVR

Seznam všech studentů předmětu Mikroprocesory a mikropočítače - A2M99MAM

Samostatné práce a návrhy na témata

Jednoduchý program pro blikání LEDkami (v jazyce C)

Návody k Wiki

Možnost editací je otevřena všem studentům i vyučujícím MAM. Nemáte-li zde na wiki konto, kontaktujte prosím Václava Hanžla. Na prvním cvičení si ale můžete konto založit sami. Použijte prosím stejné uživatelské jméno, jako máte v síti FEL (jména typu vomackaf7).

Uživatelská příručka vám napoví, jak MediaWiki používat.

Na vaše pokusy slouží pískoviště. Obrázky nahrané na wiki (pomocí Načíst soubor, vlevo) si můžete prohlédnout tady. Technické otázky týkající se samotného fungování této wiki popisuje Správa wiki.

Osobní nástroje