Uživatel:Hanzl

Z MAM wiki

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(linky VH)
(VH's wikis)
Řádka 7: Řádka 7:
S některými studenty MAM se setkám i v předmětu [http://www.feld.cvut.cz/education/bk/predmety/12/52/p12525904.html Řečové aplikace v telekomunikacích].
S některými studenty MAM se setkám i v předmětu [http://www.feld.cvut.cz/education/bk/predmety/12/52/p12525904.html Řečové aplikace v telekomunikacích].
-
Z kuriozních důvodů jsem třeba i [http://www.mepis.org/docs/en/index.php/User:Hanzl uživatel MEPISu] či [http://denisa.vostry.cz/ucebnice/ sazeč a student]. Z lásky k programování pak [http://wiki.tcl.tk/23955 uživatel tcl/tk] a [http://ffii.cz/index.php/U%C5%BEivatel:Hanzl člen FFII].
+
Z kuriozních důvodů jsem třeba i [http://www.mepis.org/docs/en/index.php/User:Hanzl uživatel MEPISu] či [http://denisa.vostry.cz/ucebnice/ sazeč a student]. Z lásky k programování pak [http://wiki.tcl.tk/23955 uživatel tcl/tk] a [http://ffii.cz/index.php/U%C5%BEivatel:Hanzl člen FFII]. A najdete mne i na jiných wiki: [http://octopus.feld.cvut.cz/wiki/index.php/U%C5%BEivatel:Hanzl EOS],
 +
[http://en.wikipedia.org/wiki/User:Vaclav.hanzl Wikipedia],...

Verze z 16. 1. 2010, 14:06

Václav Hanžl, cvičící v AVR variantě předmětu Mikroprocesory a mikropočítače

Podrobnější informace najdete, když do tohoto formuláře zadáte uživatelské jméno hanzl, nebo rovnou klikněte sem.

rozvrh

S některými studenty MAM se setkám i v předmětu Řečové aplikace v telekomunikacích.

Z kuriozních důvodů jsem třeba i uživatel MEPISu či sazeč a student. Z lásky k programování pak uživatel tcl/tk a člen FFII. A najdete mne i na jiných wiki: EOS, Wikipedia,...

Osobní nástroje